Over ons

Over ons

Studentensteden bestaat uit een enthousiast team

Over Studentensteden

 

Het team van Studentensteden bestaat uit een groep enthousiaste studenten (en oud studenten).

Wij zorgen samen voor de informatieve en leuke invulling van het Studentensteden platform.

 

Wil jij ook onderdeel van het Studentensteden team worden? Bekijk dan eens onze vacatures.

Het Studentensteden team

Boudewijn Trompert

Oprichter

 

 

Tijdens mijn studententijd ben ik begonnen met Studentsteden. Deze studentenhobby is uitgelopen op een sterk platform met 11 websites in haar online portfolio. Samen met partners wil ik studenten motiveren en informeren over het leiden van een actief studentenleven en alles wat hier mee te maken heeft.

 

boudewijn@studentensteden.nl

06-10057518

Maurien Kreté

Manager content marketing &

operations

 

Na ervaring in de mediasector ben ik bij Studentensteden sinds begin 2016 verantwoordelijk voor de content strategie, vindbaarheid (SEO) en optimalisatie van commerciële partnerships. Enthousiast coach ik de studentredacteuren op het gebied van creatief en commercieel schrijven.

maurien@studentensteden.nl

070-2206970

Milou van Elleswijk

Content Coördinator

 

 

Na het recent afronden van mijn studie communicatie ben ik in 2016 gestart bij Studentensteden. Ik ben verantwoordelijk voor de content- en social planning en de coördinatie van commerciële partnerships. Daarnaast deel ik op Studentensteden studentikoze lifestyle & travel tips via mijn persoonlijke blogs.

 

milou@studentensteden.nl

070-2206970

Danique Beijer

Medior Creative Webeditor

 

 

Naast mijn studie media- en entertainment management werk ik sinds 2015 bij Studentensteden. Samen met het redactieteam bedenk ik de creatieve invulling van redactionele- en commerciële blogs. Via mijn persoonlijke blogs deel ik mijn ervaring met het studentenleven en studenten "to do's" in het bijzonder.

 

danique@studentensteden.nl

070-2206970

Noëlle Beijer

Studentblogger

 

Spontaan, vrolijk en een beetje blond. Zo zullen mensen die mij goed kennen beschrijven. De komende manden ga ik hard mijn best doen om leuke stukjes voor jullie te schrijven.

 

noelle@studentensteden.nl

070-2206970

Dewi van Duijn

Studentblogger

 

Mijn vriendinnen beschrijven mij als een nuchtere chick met droge humor. Benieuwd wat het studentenleven jou te bieden heeft? Lees dan vooral mijn blogs op Studentensteden!

 

dewi@studentensteden.nl

070-2206970

Eline Koetsier

Studentblogger

 

Ik ben bijna klaar met de studie communicatie! Ik hou van de zon, een lekker wijntje en veel gezelligheid! Ik help jou het maximale uit je studententijd te halen: het is de beste tijd van je leven!

 

eline@studentensteden.nl

070-2206970

Doortje van Kerpel

Studentblogger

 

Ik hou van gezelligheid en drukte! Kan genieten van een wijntje, maar ben daarbuiten ook graag sportief. Je studententijd is een tijd waarin je veel leert en lol hebt. Blij dat ik je hierbij kan helpen!

doortje@studentensteden.nl

070-2206970

Sascha de Vries

Studentblogger

 

Ik ben een spontane meid en af en toe een beetje eigenwijs. Tussen het studentenleven en werken door hou ik erg van sporten. Ik zit nu in het 2e jaar van Communicatie en hoop over twee jaar af te studeren

 

sascha@studentensteden.nl

070-2206970

Christiaan Hendriks

Studentblogger

 

Enthousiast, openhartig en gemotiveerd. Als student aan de Haagse Hogeschool probeer ik te genieten van mijn studententijd en ondertussen mijn diploma te halen.

 

 

christiaan@studentensteden.nl

070-2206970

Marel Slaman

Studentblogger

 

Een communicatie studente die haar rol als social dier nogal serieus neemt. Ik ben een enorme kletskous die altijd gezelligheid opzoekt. Daarnaast ben ik een echte foodie, lekker eten is wat ik het liefste doe.

 

marel@studentensteden.nl

070-2206970

Maya van Tol

Studentblogger

 

Ik ben net afgestudeerd Communicatie Specialist, en technisch gezien geen student meer. Maar ik schrijf erg graag over mijn ervaringen en hoop dat jullie er wat aan hebben!

 

 

maya@studentensteden.nl

070-2206970

Join us!

Studentredacteur

 

Vind je het leuk om te schrijven? Geniet je van je studententijd? Wordt dan ook studentredacteur.

 

Lees ook de vacature voor studentredacteur!

 

contact@studentensteden.nl

070-226970

Kom in contact met studenten!