Wie is Kirsten uit MAFS? De ballroomdanseres die haar man keihard laat vallen
Je kent het wel: je hebt een date die op papier perfect is, maar zodra diegene tegen je begint te praten wil je het liefst uit het raam klimmen of doen alsof je plotseling doof bent.
Dat is precies wat er nu gebeurt bij Kirsten in Married at First Sight, alleen kijken er bij haar een paar honderdduizend mensen mee terwijl ze haar man negeert.
Giechelen om een gebroken hart
Kirsten (31) is een business analist uit Rheden (Arnhem) en was de datingapps helemaal zat. Ze wilde iets geks doen en trouwen met een vreemde. Nou, dat heeft ze geweten. In de nieuwste aflevering kregen de koppels coaching, en dat was voor Kirsten nogal pijnlijk. Terwijl haar man Luigi vertelde dat hij zich echt wil openstellen, zat Kirsten alleen maar een beetje te giechelen. De expert moest haar er zelfs aan herinneren dat ze hem helemaal niet hoeft te kwetsen.
De ijskoningin van de groep
Luigi doet echt zijn best, maar hij voelt zich net een ijsblokje. Hij vindt het contact koud en heeft het gevoel dat ze totaal niet verder komen. Toen de expert aan Kirsten vroeg wat ze Luigi eigenlijk hoorde zeggen, wist ze niks uit te kramen. Ze staarde maar een beetje voor zich uit. De andere kandidaten, Ferenc en Domenik, vonden het zelfs ronduit respectloos. Ze snappen niet dat je op je 31ste zo weinig inlevingsvermogen kunt hebben voor je eigen echtgenoot.
Van de dansvloer naar de ijskast
In het dagelijks leven is Kirsten een fanatieke ballroomdanseres. Ze heeft zelfs op Europees niveau gedanst, dus ze weet normaal gesproken wel hoe ze een partner moet leiden. Maar in de liefde lijkt ze de pasjes even kwijt te zijn. De experts noemen haar perfectionistisch en vrolijk, maar in de groep viel vooral het woord egocentrisch. Het lijkt erop dat Kirsten vooral met zichzelf bezig is en Luigi een beetje als decorstuk gebruikt.
Toch nog even doorzetten
Hoewel de sfeer in de vriezer staat, geeft Kirsten nog niet op. Ze zegt dat ze het experiment af wil maken omdat ze er nu eenmaal aan begonnen is. Luigi lijkt het ook nog te willen proberen, al zien de anderen vooral een attente man die tegen een muur aan loopt te praten. Wij hopen voor Luigi dat de ontdooistand snel wordt gevonden, want dit is wel heel ongemakkelijk om naar te kijken.
Onze les: Als je besluit te trouwen met een onbekende, is het handig als je ook echt luistert als diegene wat zegt. Anders kun je net zo goed tegen je kamerplant gaan praten.