24 uur in Eindhoven

8 Mar 2018
2 min leestijd

Een dagje in Eindhoven of gewoon de toerist in eigen stad uithangen? Er valt zo veel te beleven!

Strijp-S

Start je dag op Strijp-S waar alle hippe plekken tot bloei komen. Iedere derde zondag van de maand is hier de Feel Good Market, waar je je ogen uitkijkt. Hier verkopen ze allerlei zelfgemaakte en unieke producten en staan de lekkerste foodtrucks hun lekkernijen te verkopen. Maar Strijp-S heeft nog meer te bieden. Zo zit er de lekkerste ijssalon van de stad (Intelligentia ICE) of ga je naar de conceptstore Urban Shopper. Met de bus ben je er in een paar minuutjes of je loopt een kwartiertje vanaf het Station.

Van Abbemuseum

Ben je een beetje een kunstliefhebber? Dan wordt je blij van alle moderne kunst in het Van Abbemuseum. Zo kun je hier een echte Mondriaan komen bewonderen en het knalroze hondenhok buiten kan natuurlijk niet ontbreken. Kruip in een oude eend, maar dan op zijn kop en geniet van alles wat de moderne kunst te bieden heeft.

Genneperparken

Liever lekker buiten bezig? Maak dan een wandeling door de Genneperparken en breng een bezoekje aan de Genneper Hoeve. Op deze boerderij kun je lekker rondlopen tussen de kippen en een kijkje nemen in de stallen. Ook zit er een winkeltje waar je de lekkerste kaas en ijsjes kunt kopen! Heel gezellig en weer eens iets anders dan altijd maar de stad.

Downtown gourmet market

Deze Gourmet Market zit er nog niet zo lang, maar heeft nu al prijzen gewonnen voor het unieke concept. Zoek een tafeltje en loop alle tentjes af om een keuze te maken. Geloof me, dit is moeilijk! Ga je voor nacho’s, pizza, sushi of toch liever een lekker biefstuk? Door alle lampjes en planten is het supergezellig en heb je echt het gevoel alsof je even aan de stad bent ontsnapt. Zeker als het weer een beetje opknapt, kun je er heerlijk genieten van het zonnetje.

In Eindhoven valt zo veel te beleven. Kijk vooral je ogen uit en laat je verrassen door alles wat Eindhoven te bieden heeft.