De leukste terrassen van Rotterdam!

8 May 2018
2 min leestijd

De temperatuur is weer hoger en het zonnetje schijnt. Dit betekent dat het terrasweer is! Dit zijn mijn favoriete terrasjes in Rotterdam. 

De Swarte Leeuw

In het hart van de stad, bij de Laurenskerk, vind je op mooie zomerse dagen het pop-up proeflokaal De Swarte Leeuw. Dit proeflokaal heeft een groot zonnig terras met uitzicht op een parkje waar gezellige (muziek)evenementen worden georganiseerd. Hier is altijd wat te beleven. De naam De Swarte Leeuw komt van een oude brouwerij opgericht in 1619 en heeft een hele geschiedenis. Nu kan je hier terecht voor een lekker speciaalbiertje. Mocht je naast een biertje gewoon zin hebben in een praatje, dan ben je hier ook zeker aan het juiste adres!

Terrasstraat Witte de With

Waarom voor één terras kiezen als je ook een hele straat vol kan hebben? De verschillende terrassen in Witte de With geven de straat een gezellige drukke sfeer. Mijn favoriet is Wunderbar, maar er is meer dan genoeg keuze. Andere leuke terrassen zijn Het NRC Café, Zondebok & Het Zwarte Schaap en De Witte Aap.

Stadsterras Binnenrotte

Op de eerste etage van de Centrale bibliotheek zit het stadsterras Binnenrotte verstopt met een prachtig uitzicht over de stad. Het terras is de gehele dag van zon voorzien, dus hier kan je heerlijk van het zonnetje genieten. Zelf vind ik het erg leuk om hier lekker een boek te lezen. Je kan het terras bereiken via de Bistrobar.

Aloha Bar

In de voormalige wildwaterbaan van Tropicana zit de Aloha Bar met het terras in het buitenzwembad. Zelf vind ik het erg leuk dat oude gebouwen weer een nieuwe functie krijgen. Verder denken ze bij de Aloha Bar in kringlopen en proberen ze zoveel mogelijk spullen en overige ingrediënten opnieuw te gebruiken. Dat vind ik een erg mooi initiatief. Ook hier kan je heerlijk in het zonnetje zitten terwijl je een prachtig uitzicht hebt over de Maas.

Tip: wil je graag een leuk dagje Rotterdam doen? Lees dan ook mijn blog Hoe ziet jouw ideale dag in Rotterdam e