Nog maar een paar studio’s beschikbaar voor het nieuwe studentencomplex in Den Haag
Xior Student Housing is bezig met het renoveren van 196 studentenaccommodaties aan de Eisenhowerlaan 146 t/m 150 in Den Haag. Deze kantoorpanden worden omgetoverd tot 2 woontorens met studio’s en 1 toren met studentenkamers. Het is nu mogelijk om een afspraak te maken om een modelkamer te bezichtigen. Er zijn nog maar een paar studio’s beschikbaar, dus wees er snel bij!
De torens met een perfecte ligging tussen Den Haag centrum en het strand van Scheveningen zijn goed te bereiken met de bus en tram en op loopafstand van de gezellige Frederik Hendriklaan beter bekend als de ‘Fred’. Scholen als de Hoge Hotelschool, Inholland en de Haagse Hogeschool zijn allemaal met een directe verbinding, met het openbaarvervoer te bereiken en tevens op fietsafstand.
De studio’s zijn voorzien van een eigen wc, badkamer en keuken met koelkast en fornuis. De kamers delen per verdieping meerdere toiletten en douches en hebben een ruim ingerichte gemeenschappelijke keuken welke worden gedeeld met maximaal 3 studenten. Wel heeft elke kamer een eigen koelkast. Iedere kamer en studio beschiktover een internet en tv aansluiting en wordt gemeubileerd opgeleverd. Ook zijn er in de torens gemeenschappelijke studieruimtes en tv ruimtes aanwezig waar je gezellig samen kunt komen met je medebewoners.
Ben je voor het volgende college jaar nog op zoek naar een nieuwe kamer of studio? Of ben je toe aan wat nieuws? Ga naar de website van Xior en schrijf je nu in! En verzeker jezelf van een goede studentenkamer voor volgend studiejaar.