Zomerfestivals rondom Eindhoven
Het festivalseizoen is volop losgebarsten. Brabanders weten wel hoe ze moeten feesten, dus ik heb de leukste festivals voor jou op een rijtje gezet!
Fabriek Magnifique - 6/7/8 juli
In Veghel vind je een goede mix van food & art: Fabriek Magnifique. Het is een gratis festival waar je kunt komen genieten van jaxx, pop, klassiek, beeldende kunst, community art en noem het maar op. Natuurlijk kun je ook lekkere dingen proeven. Het eten van de toekomst wordt hier namelijk verkocht. Eten wat nog niet in de winkels ligt, maar wel in productie komt in de toekomst. Zeker een bezoekje waard!
Algeria Festival - 22 juli
Dit festival is een zomers cultureel festival voor iedereen. Je kunt er lekker eten, genieten van muziek en lekker dansen. Dit jaar zijn er vier podia met verschillende muzieksoort uit Latijns-Amerika: Live muzikanten, Kizomba, Salsa en Bachata. Algeria is gratis om te bezoeken en is voor iedereen! Naast al dat lekkere eten en heerlijke muziek kan je deelnemen aan verschillende workshops.
Lakedance - 11 augustus
De eerste editie is al geweest, maar van Lakedance krijgen we nooit genoeg. Gelukkig is er daarom een tweede editie waarop je volop kunt genieten van het echte zomergevoel op Aquabest, het vetste festivalterrein rondom Eindhoven. Dit mag je zeker niet missen.
Decibel Outdoor - 18 augustus
Decibel is het hardstyle festival voor alle liefhebbers. Ieder jaar komen hier weer velen fans op af. Het is niet voor niets uitgegroeid tot het grootste ééndaagse hardstyle festival van Europa. Natuurlijk is de Beekse Bergen een ideale plek om helemaal uit je dak te gaan. Er zijn wel zes verschillende districten waar je kunt genieten van alle goede muziek.
Er is dus zeker genoeg keuze uit de grote festivals. Natuurlijk worden er ook mini festivalletjes gehouden. Zo is er ieder weekend wel iets leuks te vinden!