Bizarre plottwist in B&B Vol Liefde: De spicy geheimen van nieuwkomer Anna

Zit je weer een collegedag uit te zitten terwijl je stiekem al je avonden plant rondom B&B Vol Liefde? Dan heb je de nieuwste plottwist bij Thomas waarschijnlijk al voorbij zien komen.

Lotte Keuzenkamp
27 Aug 2026
2 min leestijd

Waar de kandidaten normaal gesproken ademcoach of dierenverzorgers zijn, waait er nu een heel andere wind over het terrein. Maak kennis met Anna.

Een spicy beroep en duizenden volgers

In het programma stelt Anna zichzelf netjes voor als personal trainer en content creator. Klinkt heel braaf, maar speurende kijkers doken meteen haar Instagram op. Wat blijkt? Ze heeft gewoon 740.000 volgers en deelt daar behoorlijk uitdagende kiekjes. Maar het stopt niet bij Instagram. Anna maakt namelijk ook content op 18 plus platforms zoals OnlyFans.

De mystery rond haar leeftijd

Het viel de oplettende kijker meteen op dat er bij Anna geen leeftijd in beeld verscheen. Waarom dat geheim moest blijven is een raadsel, maar internet detectives vonden al snel het antwoord. Op een van haar volwassen profielen staat namelijk gewoon dat ze 40 jaar oud is, geboren op 20 januari 1986. En laten we eerlijk zijn: die leeftijd geef je haar echt niet.

Thomas blijft er verrassend chill onder

Na een nogal ongemakkelijke binnenkomst omdat er net een andere kandidaat vertrok, sloeg de vonk tussen Thomas en Anna snel over. De flirterige gesprekken kwamen meteen op gang, al zat concurrente Mexx er een beetje verloren bij. Toen Anna bij het zwembad eerlijk opbiechtte wat voor werk ze precies doet, hielden kijkers hun adem in. Maar Thomas reageerde opvallend relaxed. Hij vond het zelfs slim van haar, al vroeg hij zich wel af of ze dit in de toekomst blijft doen.

Veel kijkers noemen haar deelname inmiddels een PR-stunt en vinden 18 plus content niet passen in een familieprogramma. Maar één ding is zeker: saai is het bij Thomas voorlopig niet.

Onze les: Vertel op de eerste date niet meteen alles over je bijbaantjes, bewaar de echte verassingen voor bij het zwembad.

Hi, ik ben Lotte! Na zes jaar studeren, van hbo Bedrijfskunde tot een universitaire master Media & Journalistiek, ken ik het studentenleven van binnen en van buiten. Van introductieweken en op kamers wonen tot de strijd met deadlines en laptops: ik heb het allemaal meegemaakt. Ik vind het mega leuk om mijn ervaringen nu te delen met de huidige studenten. Buiten dat houd ik van een goed feestje, maar net zo goed van een avondje realityseries bingen met mijn huisgenoten!

Volgend artikel

Shocking onthulling: B&B Vol Liefde Eline blijkt de zus van déze Bekende Nederlander