Komt Tino Martin bij de Toppers? De zanger houdt de deur duidelijk open
Als jij na één avond karaoke al denkt dat je klaar bent voor de Ziggo Dome, dan zit Tino Martin in ieder geval een stuk dichter bij dat niveau.
Nu Gerard Joling is gestopt bij de Toppers, duikt de naam van Tino Martin op als mogelijke nieuwe aanwinst. En één ding is duidelijk: Tino zelf zou daar bepaald niet rouwig om zijn.
Zin heeft hij in ieder geval
Toen RTL Boulevard hem vroeg naar een mogelijke plek bij de Toppers, reageerde Tino behoorlijk enthousiast. Hij vroeg zelfs terug of hij volgens hen een Topper zou kunnen zijn.
Daarna liet hij weten dat hij denkt dat bijna iedere zanger in Nederland wel onderdeel zou willen zijn van zo’n groep. Hij noemde het vooruitzicht om mee te doen “heel gaaf”.
Dat klinkt dus niet bepaald als iemand die meteen bedankt voor de eer.
Wordt er echt gesproken?
Ja, volgens de beschikbare informatie worden er achter de schermen gesprekken gevoerd. Tino wil alleen nog niet zeggen met wie precies wordt gesproken of hoe ver die gesprekken zijn.
Een definitieve bevestiging is er dus nog niet. Voorlopig blijft het bij interesse, gesprekken en vooral heel veel geruchten.
Gerard Joling is juist gestopt
De timing is natuurlijk opvallend. Gerard Joling heeft zijn hoofdstuk bij de Toppers afgesloten. Hij vertelde eerder dat hij steeds minder het gevoel had dat hij betrokken werd bij belangrijke keuzes.
Vooral rond gastartiesten voelde hij zich buitengesloten. Volgens Gerard hoorde hij soms pas via anderen wie er zouden optreden.
Waar Gerard dus afscheid neemt, lijkt Tino juist wel oren te hebben naar een plek in de groep.
Dus: komt Tino Martin bij de Toppers?
Voor nu is het antwoord: misschien. Tino heeft duidelijk interesse en er worden gesprekken gevoerd, maar officieel is zijn komst nog niet bevestigd.
Tot die tijd blijft het vooral speculeren.
Voor studenten is de les simpel: als iemand zegt “dat lijkt me wel heel gaaf” en er zijn achter de schermen gesprekken, dan is er in ieder geval meer aan de hand dan bij die groepsopdracht waar iedereen roept dat ze “binnenkort echt gaan beginnen”.