B&B-kandidaat Oscar Keuter stiekem een bekende profvoetballer?

Je kent het wel. Je zit midden in de tentamenweek, de studieboeken liggen op tafel, maar je videoland-app trekt toch meer aandacht. Want B&B Vol Liefde is nu echt op het spannendste punt beland.

Lotte Keuzenkamp
26 Aug 2026
2 min leestijd

Er is namelijk een nieuwe man aangespoeld bij Eline op Aruba: Oscar Keuter uit Blaricum. Met zijn sportieve uitstraling vragen veel kijkers zich meteen af wie hij is. Is Oscar Keuter nou een bekende profvoetballer of gewoon een fanatieke amateur?

Een fysieke verdediger in Amstelveen

De 47-jarige grafisch ontwerper heeft inderdaad een verleden op het voetbalveld, maar dan wel op het amateurniveau. Een bekende prof is hij niet, al was hij op de velden in de regio Amstelveen zeker geen onbekende. Oscar speelde namelijk jarenlang als fysieke verdediger in het eerste elftal van NFC.

In het seizoen 2012 speelde hij in de Derde Klasse en was hij zelfs dicht bij een belangrijk doelpunt met een kopbal tegen SV Zwanenburg. Een jaar later streed hij met zijn team in de nacompetitie voor promotie. Na zijn tijd bij NFC dook hij op in de lagere zaterdagelftallen van VV Papendrecht.

Een goede eerste indruk op Aruba

Na al die andere mannen zoals Boy Nando, Kees Jan, Menno en Tony is Oscar de allerlaatste kandidaat die het hart van Eline probeert te veroveren. Hij zag haar op tv en was meteen enthousiast. Oscar zoekt een vrouw die van een feestje houdt, maar ook serieus in het leven staat.

De eerste ontmoeting tussen de twee ging ontzettend soepel. Eline vond hem direct gezellig, spontaan en gastvrij. De sfeer bij het zwembad zat er meteen goed in.

Geen verhuizing maar een latrelatie

Toch zit er een addertje onder het gras voor Eline. Oscar is namelijk niet van plan om zijn spullen te pakken en definitief naar Aruba te verhuizen. Hij heeft in Nederland een zoontje van bijna negen jaar oud, en die staat natuurlijk op de eerste plaats.

Zijn insteek is dan ook helder: hij wil het liefst een latrelatie. Oscar ziet het prima zitten om regelmatig naar het eiland te vliegen, zolang zijn zoon ook een plek heeft in het verhaal. Het is alleen nog de vraag of Eline daar wel op zit te wachten.

Onze les: Eerlijkheid duurt het langst. Als je niet van plan bent om te verhuizen, kun je dat maar beter meteen op het terras vertellen.

Hi, ik ben Lotte! Na zes jaar studeren, van hbo Bedrijfskunde tot een universitaire master Media & Journalistiek, ken ik het studentenleven van binnen en van buiten. Van introductieweken en op kamers wonen tot de strijd met deadlines en laptops: ik heb het allemaal meegemaakt. Ik vind het mega leuk om mijn ervaringen nu te delen met de huidige studenten. Buiten dat houd ik van een goed feestje, maar net zo goed van een avondje realityseries bingen met mijn huisgenoten!

Volgend artikel

Waarom is Stockholm dé bestemming voor jullie vriendenvakantie?