Review: Bulls and Dogs in Rotterdam
Aan de gezellige Oostzeedijk bevindt zich sinds een paar maanden het restaurant Bulls and Dogs. In Amsterdam is het erg populair en nu hebben we ook onze eerste vestiging in Rotterdam! Ik ben uitgenodigd om een hapje te komen eten en een review te schrijven. Hier zeg ik natuurlijk geen nee tegen!
Eerste indruk
Het Bulls and Dogs restaurant maakt een sfeervolle indruk. Er is een buitenterras met allemaal leuke picknicktafels en gezellige lampjes. We hebben geluk! Het is nog een zonnige en warme dag, dus we kunnen heerlijk buiten zitten. Met een schutting zit je hier afgeschermd van de drukke weg en dat maakt het een heerlijk knus hoekje. De serveerster komt meteen naar ons toe gelopen en vraagt of we iets willen drinken. Op de kaart staan allemaal interessante cocktails. Erg verleidelijk, maar uiteindelijk heb ik gekozen voor een lekkere Brand Weizen!
Het eten
Op de kaart kan je kiezen tussen hotdogs en banger burgers, waarbij je de burger zelf kan samenstellen. Daarbij heb je de keuze uit verschillende side dishes. Mijn favoriet is de zoete aardappel frietjes! Hier kan je eventueel een topping bij kiezen. Ook als vegetariër heb je een aantal keuzes. Je kan 'The It's not a dog' hotdog of een vegetarische burger kiezen. Zelf heb ik 'The It's not a dog' uitgeprobeerd. Deze smaakte heerlijk en had als leuke originele toevoeging popcorn erbovenop!
eten.png
http://admin.studentensteden.nl/sites/default/files/eten.pngMilkshakes
Als toetje kregen we de mogelijkheid om een aantal milkshakes uit te proberen. Deze staan normaal als hun grote broertje op de kaart, maar wij mochten ze in de kleine variant uitproberen. De milkshakes worden leuk geserveerd met een dot slagroom erbovenop en leuke (en lekkere!) versieringen op het glas.
Studentenprijs
Het restaurant is erg studentvriendelijk. Het eten wordt voor een studentenprijs aangeboden en je kan zelf kiezen hoe uitgebreid je maaltijd wordt. Daardoor kan je in een krappe maand voor weinig geld eten en in een maand waarin je iets meer hebt verdiend eet je wat uitgebreider. Dit maakt het een erg toffe locatie om lekker uit eten te gaan!